"ЕЛІТ-ЕДЕЛЬВЕЙС"

 
Більш як 20 років ми активно працюємо у сфері поливу. Наша компанія є офіційним представником ТМ HUNTER в Україні!
Професіоналізм, згуртованість, оперативність - неодмінні критерії нашої справи!

Компанія "ЕЛІТ-ЕДЕЛЬВЕЙС" почала свою діяльність в 1998 р. з надання повного комплексу послуг з озеленення та ландшафтного дизайну. У садово-ландшафтному центрі в смт.Козин (Конча-Заспа) був представлений великий вибір видів і форм рослин, які привезли з Голландії, Німеччини, Бельгії, Польщі та інших провідних світових розплідників.

У 2002 р. компанія "ЕЛІТ-ЕДЕЛЬВЕЙС" стала офіційним дистриб'ютором HUNTER INDUSTRIES INCORPORATED (США) - світового лідера з виробництва високопрофесійного обладнання для зрошення.

2006 р. - початок офіційної співпраці з компанією IRRITEC (Італія) по затискних фітингах і обладнанню для крапельного зрошення.

У 2010 р. підприємство отримало ексклюзивне дистриб'юторство компанії «CHRISTIANI WASSERTECHNIKGMBH» (Німеччина). Ринку України були запропоновані прилади Calmat і VULCAN для захисту від накипу і для санації труб - одне з нових рішень в боротьбі з накипом і корозією за допомогою безреагентної технології боротьби з жорсткою водою.

З 2013 р. "ЕЛІТ-ЕДЕЛЬВЕЙС" стала офіційним дистриб'ютором систем туманоутворення ТМ MGF і IDROBASE (Італія), які створюють сприятливий мікроклімат з необхідним відсотком вологості. Туманоутворення використовується для зниження температури, підтримки заданого рівня вологості, придушення пилу, охолодження зовнішніх блоків систем кондиціонування й усунення запахів.

У 2014 р. компанія запропонувала ринку України новий напрямок - ландшафтне та архітектурне освітлення торгової марки FX Luminaire (США).

Широкий асортимент пропонованої продукції, налагоджене постачання, гарантія на обладнання і потужна технічна підтримка - неодмінні плюси нашої роботи!